Kuglica unutar gornje usne

Kuglica unutar gornje usne

offline
  • Pridružio: 19 Jul 2012
  • Poruke: 1

Pozdrav svima

Vec 2 dana imam temperaturu,lomi me ,nije preslo 38,5.Sinoc sam primetio da imam nekakvu kuglicu unutar gornje usne i tvrda je.Moji mi kazu da je to od temperature i da ce samo spasi.Sta je to i kako da ga se otarasim?Je li je potrebno da idem kod lekara?

Unapred Hvala!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 6804 korisnika na forumu :: 82 registrovanih, 5 sakrivenih i 6717 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: alternator, Asparagus, avijacija, bbrasnjo3, Bo96, bobomicek, bojan_t, bojcistv, bolenbgd, BOXRR, carinko, cebam, cifra, Citalac, Clouseau, cole77, comi_pfc, Cvijo_ue, Darth Wader, DeerHunter, dejan.lxxiv, deki1001, Doc, dolinalima, Dorcolac, elenemste, Georgius, gregorxix, h8propaganda, Ir, joca83, Jonbonjovi, Jovan.D, Kontrausluga, kunktator, littlebunny, Lj_ubo, LostInSpaceandTime, luka35, M74AB3, Macalone, Manjane, Marko Marković, mat, Medojed, metallac777, mikrimaus, Milan Miscevic, milan47, milenko crazy north, Milos1987, milos97, Mirage 2000N, nemkea71, opt1, Parker, Pilence, rakivan, rednap, repac, rovac, royst33, Samo gledam, sekretar, Sharpshooter, ShtagodShtagod, Skakac7, sslay, stingD, Stoilkovic, suponik, The Boss, Titan, tomo2, uruk, vathra, Veless, vjetar, wulfy, Zastava, zeka013, zivojin32