Da li laptop podrzava eksternu grafiku

Da li laptop podrzava eksternu grafiku

offline
  • Pridružio: 03 Feb 2010
  • Poruke: 25

Moze li mi neko reci da li podrzava eksternu grafiku i koje unapred hvala!
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Koliko vidim po izveštaju ne može,grafika ti je integrisana a tvoj laptop nema podršku za MXM kartice.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 8723 korisnika na forumu :: 80 registrovanih, 8 sakrivenih i 8635 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Ailton, AirSremac, Alexandar-1973, ALEXV, Apok, Asteker, bojan_t, BOXRR, Cicumile, Cirkon, dejan.7951, Desmond, Dixtrix, djboj, DonRumataEstorski, doom83, dusan.l, dushan, Dvojac005, Džekson, ekipo26, esko_hz, Foxdie, Glavonja049, goran.vvv, GrammaticalAnalysis, Igritelj, Ivanmateja, Jaz, Jeremija98, Kalem, kapela, Kenanjoz, Khalid ibn al-Walid, Klonfer83, konstruktor, kunktator, leopard83, Litostroton, lord sir giga, Mae, Makarid, medaTT, mercedesamg, Milan A. Nikolic, milan47, milos.cbr, MiroslavD, mm1811, Mrav Obrad, Natuzzi, nemkea71, nenomir, nenooo, nesa1962, nevjerna beba, Niki2024, nobutado, OgnjenMitric, Pale2025, pein, pera bager, Pilence, raster12, Smiljkovich, Solunac na steroidima, Spinosa, Srky Boy, stefan95, stegonosa, TTN, uruk, vathra, Vatreni Zmaj, vobo, vrgudinac, Wehicle, ZlatniRez, zvomar