Mobilni uredjaj za citanje e-litereature

Mobilni uredjaj za citanje e-litereature

offline
  • Pridružio: 18 Dec 2003
  • Poruke: 7953
  • Gde živiš: Graceland

Da li postoji neki manji mobilni uredjaj sa koga se lako mogu citati e-books?
Sa nekog palm-topa mozda?

Jel ima neko iskustva sa tim?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

Dakle, bio je to neki Svet kompjutera... davno...



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 959 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 9 sakrivenih i 876 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A3C, aleksmajstor, AleksSE, BB, bigbear, bobor, Bobrock1, bojan_t, bojcistv, Buzdovan, C-Gun, darionis, dekan.m, Deki Duga Devetka, Desmond, Despot1, dexteroza, Dimitrise93, doktor097, draganca, drimer, Dzoni2412, Džekson, ElGenius, EVIDENTICAR, Flanker-G, gajasvi, goran.vvv, Goran_, HrcAk47, Ilija Cvorovic, ivran064, Jeremiah, Kajzer Soze, kaput21, king011, Konda, ladro, LeGrandCharles, leopard83, luka35, Marko Marković, mercedesamg, mgolub, Mićko, Moldovan, Mrav Obrad, mrvica78, nenad81, neutrino, nnovakis, novator, pein, Petarvu, pobeda, proka89, Radoslava, raketaš, raptorsi, repac, Sharpshooter, skok, Slobodan Filipović, Tihi86, Trpe Grozni, uruk, vaci, Valter071, Vanderx, Velizar Laro, Zec, zlaya011, Zvonkozvonko, |_MeD_|