Polovni displej za Toshiba Satellite A300

Polovni displej za Toshiba Satellite A300

offline
  • Pridružio: 14 Dec 2009
  • Poruke: 154

Da li mozda neko zna, da li moze da se nadje ovakav polovni displej negde u Beogradu i koliko otprilike kosta?
Hvala unapred! Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1242 korisnika na forumu :: 63 registrovanih, 9 sakrivenih i 1170 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksamaki, aleph_one, Apok, Asparagus, BB, Belisarius, bojank, bozonspeedlab, branko7, BWG, Cicumile, Cirkon, cole77, cuvarkuca, d.arsenal321, Deki Duga Devetka, DrMrPr, Gama, Gogi do, goran.vvv, goxin, iceburn, ILGromovnik, Insan, Kriglord, kripo, kunktator, Lance Guest, ljubo70, Major Tankosić, Marko Marković, Milos ZA, Misterrno, MK10, Moldovan, Mrav Obrad, Ndsk, nikolapetkovic, Nikoletina Bursac, nnovakis, Nobunaga, nuke92, ObelixSRB, pisac12, radza1, royst33, Rupert, sap, sasics, Sevatar, Smiljkovich, sslay, strn, Topaz9, troki1971, tubular, vazduh, vidra boy, Vlad000, Vlada78, zokizemun, |_MeD_|, 79693