Pomoc: Izbor laptopa Dell ili Gateway?

Pomoc: Izbor laptopa Dell ili Gateway?

offline
  • Pridružio: 04 Dec 2008
  • Poruke: 8

Potrebna mi je pomoc u izboru laptopa, moram da se odlucim izmedju dva modela Dell-a i jednog Gateway. Laptop ce biti prvobitno namenjen za rad u Office-u i Internet, za slusanje muzike i gledanje filmova i manje-vise za igranje nekih ne zahtevnih igrica. Evo linkova, pa bih molila za malu pomoc i misljenje.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Spy
  • Pridružio: 21 Jul 2007
  • Poruke: 9424
  • Gde živiš: Kako kad

@_milena_ns

Moras postaviti nove linkove, posto su ovi neispravni.



offline
  • Pridružio: 04 Dec 2008
  • Poruke: 8

Ok, evo ih opet.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Spy
  • Pridružio: 21 Jul 2007
  • Poruke: 9424
  • Gde živiš: Kako kad

@Milena

Ako je dilema jedan od ova tri, bez mogucnosti da se uzme nesto drugo, onda bih ti predlozio ovog zadnjeg Gateway-a. Nije Intel, ali nema veze, nije ni AMD los uopste, a same karakteristike ostatka masine su bolje, bolja grafika, noviji cipset, veci hard, vise memorije, bolja grafika, HDMI izlaz i slicno Smile.

offline
  • Pridružio: 04 Dec 2008
  • Poruke: 8

Hvala. Vec sam se odlucila za Gateway...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 779 korisnika na forumu :: 95 registrovanih, 10 sakrivenih i 674 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 8u47, AC-DC, Aleksa 3215, Asteker, Blair, bojan313, Borski1977, BORUTUS, bunker, BZ, C-Gun, celt, cole77, Crazzer, Dado78, DeerHunter, Demi87, dexteroza, dj.ape, djonsule, djuradj, dmitarche, dolinalima, DonRumataEstorski, Dorcolac, Dorijan Grej, DrMrPr, Dukelander, duro1990duro, Foxdie, Giskard, Gradjanin, Halabit, Hans Gajger, helen1, hyla, iceburn, Igritelj, J - 6, Jablan, jalos, Jeremija98, JOntra, Jozo74, kreker, littlebunny, lord sir giga, luka35, Magistar78, Maki1981, Meklejn, Mickey12345, Milan1996, milivoje_vatrogasac, mishkooo, mladen.zovko, Naj-Turs, narandzasti, nelezele, nenomir, nenooo, nnovakis, nuke92, Orc, Otto Grunf, Pavel Medved, pein, Polifon, Radula, read-only, RiV, Semberija, Sharpshooter, shiro, Simonsen23, Sky diver 29, Smiljkovich, Sone0883, sparkie, Tamna_strana_Meseca, tomo2, Tribal, VanZan, vidra boy, vidra1, vobo, Volkcho, Vrač, Zastava, ZlatniRez, zlaya011, Zmajac, Zoran1959, |_MeD_|, Đurđevdan