iBook G4

iBook G4

offline
  • bld 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 02 Okt 2007
  • Poruke: 1

Poz, zanima me koliko se na trzistu krece cena ovog polovnog ibooka

Kompletna specifikacija:

Apple iBook G4
PowerPC G4 1.2 GHz
768 MB RAM
30GB ATA/100 4200 rpm
DVD-ROM/CD-RW drive
12" TFT XGA
ATI Mobility Radeon 9200 sa 32MB DDR SDRAM
FireWire
56K V.92 modem
10/100BASE-T Ethernet
Wireless
Mac OS X version 10.4

Dobio sam ga, ali ne znam koliko vredi. Hvala



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Maj 2007
  • Poruke: 234
  • Gde živiš: Gotham City

Oko 400-600eur(ipak je to OSX pa drzi cenu zbog stabilnosti i uporebljivosti...)



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 951 korisnika na forumu :: 43 registrovanih, 2 sakrivenih i 906 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksandar11332, ALEXV, BB, Belac91, Belisarius, bojcistv, Boris BM, bozzo27, Car89, comi, cyprus, deLacy, Doca, Draganeli, Duce, Dzigy, GH69, GveX, Jeremiah, Koca Popovic, kolateralnasteta, komsija1, lcc, Mi lao shu, Milan A. Nikolic, mile.ilic75, miso2709, Orc, Paki, pein, prle122, raso76, royst33, S-G, Semberija, skok, sspp, stokssone, Tanjagre, Tvrtko I, ujke, xAlex2, Zukov