|
|
|
Poslao: 12 Nov 2013 13:17
|
offline
- Pridružio: 13 Jun 2009
- Poruke: 57
- Gde živiš: Valjevo
|
I mene muči slična nedoumica
Samo što se ja razmišljam izmedju nexusa od 7'' i asus memopad-a od 10''.
Ako već hoćeš veću dijagonalu, ja mislim da je ovaj (koji planiram da kupim) mnogo bolji od tog samsunga 2 10.1:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Nov 2013 13:52
|
offline
- akuci

- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Maj 2008
- Poruke: 2758
- Gde živiš: Novi Sad
|
Gledaj Asus Nexus 7 (2013 Model ako imas novca, ili proslogodisnji ako ti je 2013 skup), a ako ti vec treba 10', ovaj Memopad sa linka iznad nije los za slican novac kao Nexus 7 2013.
I jedan savet. Izbegavaj te sa imenom na G, mnogo su im cene bre nabijene.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 15 Nov 2013 20:55
|
offline
- masjor10
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 12 Nov 2013
- Poruke: 2
|
Napisano: 12 Nov 2013 21:00
Hvala puno.
Dopuna: 12 Nov 2013 21:05
Ja sam i pricao sa drugarima oni imaju samsung galaxy tab 2 7.0 i kazu da je dobar a nije nesto preterano skup,takav nekako meni odg pa sta vi mislite o njemu.
Dopuna: 12 Nov 2013 21:06
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici] i ovaj sam gledao nije los
Dopuna: 15 Nov 2013 20:55
sta mislite
|
|
|
|
|
|
|
|