Kako da kopiram DVD sa k3b

Kako da kopiram DVD sa k3b

offline
  • Pridružio: 03 Jan 2006
  • Poruke: 137
  • Gde živiš: Agartha

E ljudi.. Kako da kopiram DVD sa k3b 0.11.20? Ima samo opcija Copy CD, nema DVD?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Saša Stojanović
  • Pridružio: 27 Dec 2005
  • Poruke: 118
  • Gde živiš: Beograd

Probaj u Tools ili Alati ako ti je okruženje lokalizovano.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1252 korisnika na forumu :: 6 registrovanih, 0 sakrivenih i 1246 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, A.R.Chafee.Jr., Belisarius, ISOF, knutveliki, Otto Grunf