Sony u pregovorima za Blu Ray u Mac-u i Xbox-u

Sony u pregovorima za Blu Ray u Mac-u i Xbox-u

offline
  • Pridružio: 19 Jun 2005
  • Poruke: 2673
  • Gde živiš: u pokretu...

Sony pregovara o mogucnosti da ponudi Blu-ray drajv za Mac-ove i Xbox 360, tvrdi sef Sony Electronics-a Stan Glazgov. Jedan od izvrsnih direktora delom potvrdjuje informacije koje su procurele ranije i kaze da se Sony nada da ce videti HD diskove kao format za Apple kompjutere kao i za Microsoft igracku konzolu. Glazgov ne opisuje koliko se daleko i u kojoj meri stiglo u pregovorima ali kaze da je verovatnoca da Blu-ray padne u senku download-a u bliskoj buducnosti mala zbog same velicine HD filmova, od kojih mnogi zauzimaju i po 50GB prostora na dual-layer Blu-ray diskovima.

Nastavak teksta:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1055 korisnika na forumu :: 45 registrovanih, 7 sakrivenih i 1003 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., A3C, bigvlada, blatruc82, bojcistv, C-Gun, cakija, crnirocko, Desmond, Dovla, dukajov, dushan, Dzigy, ekipo26, esx66, Feller, GT, Ivoo, Jablan, komsija1, Lepi Jova, LostInSpaceandTime, MadMike, Manjane, MaRtInsrbija1993, Milan A. Nikolic, mile.ilic75, mitja2512, moldway, neko iz mase, PlayerOne, PMsnow, Radogost, Radoslava, sasa87, styg, The Boss, The_new_Statesman, uruk, VBoss, yufighter, zlatkoa987, zlaya011, zziko, ČOBAN