Barton/NF7/ram/napajanje/kuciste

Barton/NF7/ram/napajanje/kuciste

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2005
  • Poruke: 79
  • Gde živiš: Novi Sad

Barton 2500+, Cooler Silent Breeze III (bakarni), Abit NF7 = 70e
Kingston 1 GB DDR400 (2x512) Life Time Warranty na racunu = 60e
Chieftec HPC-420-302-DF 420W, Dual Fan, Active PFC = 35e
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Kuciste Frontier AU09 ATX Black = 15e
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Procesor, kuler i ploca zajedno, ako ide sve dogovor..
063/8353474 Igor

-----------------------------------------------------------------

prodato sve osim napajanja, nova cena 30e


----------------------------------------------------------------

prodato i napajanje, moze lock



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
03 Maj 2007 17:09 nikoola Zaključavanje topica Razlog: Prodato.  
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 805 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 6 sakrivenih i 724 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, 6.5lapua, AleksSE, ALEXV, Apok, Asteker, awathorn, b_z_b, babble, Bokiboks, boromir, Bosnjo, bukefal, cemix, Cigi, coaa, d.arsenal321, dane007, Darko Jovanovic, djonsule, Dolinc, DonRumataEstorski, Duk011, elenemste, gaga23, Georgius, ginjica, goxin, gregorxix, Igritelj, jon istvan, JOntra, Jose, kaskadija, kib, Konda, Kriglord, Krusarac, Laluvr, lord sir giga, MadMike, Mercury, Metanoja, miki69, milanpb, mkukoleca, mladen.zovko, mustangkg, N.e.m.a.nj.a., nikolakgbikola, nuke92, Orc, Oscar, ping15, Podljub, radza1, repac, sap, Semberija, Sharpshooter, Simulink11000, Sirius, Smor, sony771, suponik, Tvrtko I, v82, vaci, vensla, vidra boy, Vlada78, Vlado82, Vojo06, zdrebac, zeka013