Inno3D 7600GST 256MB DDR3 PCI-E

Inno3D 7600GST 256MB DDR3 PCI-E

offline
  • sasami 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 22 Jul 2006
  • Poruke: 6

Inno3D 7600GST 256MB DDR3 PCI-E, TV-out, taktovi 500/1400, klokuje se kao bilo koji klasicni 7600GT 600/1700, vise detalja o kartici na sledecoj adresi
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Kartica je nova ali bez garancije. cena 140E

kontakt [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 926 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 6 sakrivenih i 846 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, Agape, alternator, Apok, Ares12356, Asteker, Bgd123, Bobrock1, bojan313, BOXRR, Bubimir, bukefal, bunker, Cavendish, celik, Cicumile, cifra, cojapop, DavidA, dd201176, Dimitrise93, Dogma21, DonRumataEstorski, DragoslavS, Džekson, expanse, famoso, g_g, GeoM, Glavonja049, goxin, Great White, Helket, Holy Saber, Kajzer Soze, kripo, ladro, Lucky 6, Mamadu, MB120mm, Medojed, mercedesamg, Mercury, Miki01, milanpb, Milometer, Milos1987, nemkea71, nenomir, ObelixSRB, OgnjenMitric, Otto Grunf, Panter, Papadubi, procesor, rovac, sale3811, Sami_1ali, SamoGledam, Semberija, Semprini, Sevatar, SKYLINE, Smd, StrahinjicOgnjen, superwhy, tomo2, Vladoj, vojnik švejk, W123, x011, zeka013, ziggga, 79693