Kupio bih polovnu grafičku

Kupio bih polovnu grafičku

offline
  • Brok  Male
  • Moderator foruma
  • Mihajlo Bogdanović
  • Linux driver - fighter - warrior
  • Pridružio: 04 Maj 2005
  • Poruke: 3272
  • Gde živiš: u gradu Kraljeva

Kupio bih polovnu (ali 100% ispravnu i da nije imala kvarova) grafičku karticu i to nVIDIJA GeForce 2xMX/MX400 od 64 MB (može sa aktivnim hlađenjem-kuler) ili jaču karticu samo da je kompatibilna.
Ponude šaljite na e-mail [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 923 korisnika na forumu :: 94 registrovanih, 8 sakrivenih i 821 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 16.mabr, A.R.Chafee.Jr., ALEXV, aramis s, Ares12356, bato_banjaluka, Baždaranac, Bbbggg1979, bolenbgd, bpop, Bubimir, ccoogg123, cemix, cikadeda, darcaud, DeerHunter, Deki Duga Devetka, desmeki, Drugsparrow, dule10savic, dusan.l, esko_hz, Giskard, goran.vvv, gost321, goxin, igorkozar83, Ivoo, jalos, Jecmendo, Jester, kori, KUZMAR, Lance Guest, Lep1na, lima, maksi007, Malahit, maxim_von_burdengate, mačković, MB120mm, medaTT, Medojed, milan47, milanpetkovicv, milenko crazy north, MILO-VAN, misaru, N.e.m.a.nj.a., Nemanja Opalić, nemkea71, Nepopravljivi, neutrino, NiKoLa27, Nobunaga, pablojepao, paja69, Pilence, pirke96, PlayerOne, PO1974, Polifon, precan, Radoslava, raptorsi, Ray1973, Rok A Bit, rovac, royst33, ruma, samojednoimeznam, Sharpshooter, Shinobi, Sirius, Sitan_Lopov, skvara, Smajser, spalev, Spinosa, srđan, sslay, Tamna_strana_Meseca, tamno.nebo, Tvrtko I, vathra, Veless, veljkovicdani, vidra boy, Vladko, wolverined4, xAlex2, Zdenko, 2001