Kupujem AMD procesor 1700+ ili jači. Želi li neko da proda?

Kupujem AMD procesor 1700+ ili jači. Želi li neko da proda?

offline
  • Pridružio: 10 Sep 2004
  • Poruke: 2

Kupujem AMD procesor 1700+ ili jači. Želi li neko da proda?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1087 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 7 sakrivenih i 1009 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 04bokibole, 9191vs, aleksmajstor, Apok, Arhiv, as2025, Asteker, b_z_b, blankspace, bojan_t, bojank, BtR-45, Centauro, cifra, deks, Denaya, Devil city 1989, dinamik, DS01, dusan.l, dusan2022, dushan, dzada, Džekson, GT, HrcAk47, ikan, Inner-Cell, IpMan, istokzapad, jarovitt, Kajzer Soze, lanishtefm, MadMike, Michellefromrezistance, milanpb, milenko crazy north, Miler88, Milicija Krajine, milos.cbr, milos97, Misterrno, Moldovan, Motocar, Mrav Obrad, nemkea71, OKT, opt1, pablojepao, Panter, pein, PO1974, Remain, Sirius, sistem22, Smiljkovich, ss10, tomo2, Tumansky, Tvrtko I, vathra, Velizar, veljkovicdani, vrgudinac, vukdra, zlaya011, Zmajac, Zrcalo, Zvonkozvonko, 79693