Kupujem Nokiu N70 ili SE P900

Kupujem Nokiu N70 ili SE P900

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

Kupujem N70 ili SE P900. Posaljite ponudu, pa cu razmisliti. Hvala

Dopuna: 11 Nov 2006 19:40

Oglas je i dalje aktivan.

Interesuje me Nokia N70 u dobrom stanju do 200e ili 220e sa karticom od 512 ili 1Gb.

Moze i dobro ocuvan P900/910.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2369 korisnika na forumu :: 34 registrovanih, 2 sakrivenih i 2333 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, amaterSRB, Bubi, Bubimir, BUDDAR70, cebam, Comyymoc, Dovla 1980, Feller, Foxdie, HogarStrashni, hyla, ivan979, kutija11, Lance Guest, MaksicZoran, mile.ilic75, miodrag, Mzee, nuki1234, Papadubi, PlayerOne, proka89, repac, S2M, sap, Smiljke, t.e.m.p.l.a.r., tomigun, VekiJ, Velibor Radoja, Zoran1959, Zvonkozvonko, 79693