Kupujem graficku za laptop

Kupujem graficku za laptop

offline
  • Pridružio: 07 Jul 2005
  • Poruke: 1

Ima li neko graficku za laptop,ATI RADEON 9200,9000 ili neku drugu?



edit by bobby: iskljuci Caps



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Jesi li siguran da ti grafika nije integrisana?
Nisam siguran da to mozes menjati...



offline
  • Đuro Glumac
  • dipl. ing. informatike
  • Pridružio: 08 Feb 2004
  • Poruke: 3640
  • Gde živiš: ApAtIn

To neces naci, graficka ti je 99,99% integrisana.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 856 korisnika na forumu :: 78 registrovanih, 6 sakrivenih i 772 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, alke12, ArmFPGA, Arsenije, Asteker, bankulen, Banovo Brdo, bokicacar, Boris90, BOXRR, CHARLIE JA., Civa, crnogorac, dankisha, Dannyboy, darkojovxp, dejan.7951, dendrit86, Despot Đurađ, Djokislav, Djota1, djukapfc, djuradj, dolinalima, DragoslavS, drimer, Dzambas, Electron, esko_hz, Feller, Gitzherai, Great White, Hans Gajger, igorkozar83, Kajzer Soze, kolle.the.kid, kovac9mm, Laki71, Lep1na, luka1978, Marko Marković, Mcdado, mdp92, mercedesamg, milenko crazy north, Miler88, Mićko, mm1811, Ne doznajem se u oružje, Niki2024, nixos, nuke92, obsc, OgnjenMitric, OKT, Paklenica, pds, Peruta, Petarvu, Pilence, Promising0, Pururin, redstar011, ruma, sale76, Seeker, Singidunumac, Spreewerk, Toper, tritonus, vathra, Velibor Radoja, vidra1, vladao75, Zec, Zoca, Zrcalo, zvomar