Kupujem mobilni i tastaturu za 6220

Kupujem mobilni i tastaturu za 6220

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2005
  • Poruke: 179

Obavezno Sonyericsson
Do 5o-6o eura
Ako je nesto bolje, moze skuplje, ali budite skromni i realni jer nisam pri parama.
Najvise bi mi odgovarao W810i

Ponude na PM ili 065-33-11-065



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 991 korisnika na forumu :: 47 registrovanih, 1 sakriven i 943 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, A.R.Chafee.Jr., Andrija357, Belac91, bigbear, blatruc82, bobor, Brankojle, Coabelgrade, cuvarkuca, djuradj, Duce, dukajov, Dzambas, Dzigy, famoso, fijufijukrozkapiju55, Flanker-G, Gitzherai, Gogi_avio, GT, Jezekijel, Koca Popovic, luka35, MaksicZoran, MarkoD, Miki 24pbr, mist-mist, mnn2, museum, nebkv, Nemanja Opalić, nuke92, ozzy, peradetlić, Primus17, Radoslava, royst33, S-lash, sasakrajina, sasics, TRAVUNIJA, tuf, Vlad000, Volkcho, XBMC, zemljanin