Mac IMac G3....(PRODATO)

Mac IMac G3....(PRODATO)

offline
  • Pridružio: 22 Feb 2008
  • Poruke: 201
  • Gde živiš: shumadija

Prodajem Imac G3 Indigo (ocuvan)500mhz...640 mb ram...20gb HD..Tiger Os 10.4.11....odlicno radi.....Usb 2x..Fireware 2x(400)..Lan..modem..wga.6500 din
Branko
064/1295636
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 919 korisnika na forumu :: 67 registrovanih, 6 sakrivenih i 846 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A.R.Chafee.Jr., aleksandar89, aleph_one, annon, Apok, as2025, Belac91, BlackTower, Bojan198527, Bozjidar87, brufen, Cirkon, Comyymoc, CraniumWhite, Djota1, DonRumataEstorski, dule10savic, El-Komadante, Electron, elenemste, Feller, Georgius, Gitzherai, goran.vvv, gorankuba, Great White, GveX, HawX, HrcAk47, iceburn, Ilija Cvorovic, Insan, Kalem, kalens021, Konda, Lucije Kvint, mercedesamg, Metanoja, Mika777, Milometer, milos97, mirkoro, misaru, Mzee, Ne doznajem se u oružje, nebkv, nnovakis, Nobunaga, Oscar, pera bager, Pilence, Ray1973, rovac, ruma, scimitar19, Sharpshooter, Smajser, sombrero, stegonosa, tomo2, ujke, Vlada1389, Vojo06, vrgudinac, WELJKO, |_MeD_|