[NS] Kupujem 1GB ddr 400

[NS] Kupujem 1GB ddr 400

offline
  • Pridružio: 05 Nov 2005
  • Poruke: 299
  • Gde živiš: ns

kupujem 1 gb ddr 400 ram memoriju jedan modul.
ponude slati na pp.
u ponudi napisati model,kada je i gde kupljena i cenu.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 709 korisnika na forumu :: 8 registrovanih, 1 sakriven i 700 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: cvele130, Konda, Mićko, Pero, Vlado82, vlado_pg, zlaya011, Đurđevdan