Prodajem SE k750i

Prodajem SE k750i

offline
  • Pridružio: 24 Maj 2007
  • Poruke: 29

Prodaje se ovaj fon
Star 13 meseci
Full oprema+memoriska 512.
Dosta dobro stanje.
Ako ima pote(n)cijalnih kupaca nek mi se jave na pm. za cenu i...
P.M!!
Ako ima neko ko oce da pazari -P.M!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

Što se toliko bojiš da napišeš cenu?
Možda bih ga ja kupio, ali me mrzi da se pogađam za cenu nekog tamo telefona...



offline
  • Pridružio: 24 Maj 2007
  • Poruke: 29

Evo da napisem...
Cena je 100 evra dobije se 2 memoriske
1. od 64 a druga od 512!
100 evra
Nov je 140
Full oprema dobro stanje!

Oce li ga neko????

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 937 korisnika na forumu :: 11 registrovanih, 1 sakriven i 925 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, amaterSRB, Andy, blue, djordjemiklusev, Kriglord, Naj-Turs, ruger357, Saša31LPB, Shilok, zlaya011