Prodajem dig.aparat i dig.kameru

Prodajem dig.aparat i dig.kameru

offline
  • Rashko 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 30 Dec 2004
  • Poruke: 21
  • Gde živiš: Srbija,Lajkovac

Prodajem SONY-evu kameru ,staru 1 mesec korishcenu ukupno 2-3 sata,sa sve prikljuchcima za TV,komp.,...

SONY DCR-HC20E najnoviji model,donela mi tetka iz Austrije,Ona je platila tamo 1200 evra a ja je prodajem ovde za 950 evra.
Ja imam Panasonic-ovu NV-GS11EG kameru i to je razlog zbog kojeg prodajem SONY-evu...

Digitalni aparat ja Olimpus i njega prodajem za 10 000 din.Ima uz sebe memory card od 16 Mb i sve prikljucke za komp.
Star je 15-ak dana,slikano samo 17 fotki.
Ima i garanciju...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 913 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 7 sakrivenih i 836 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9191vs, _Rade, Aleksandar Tomić, alex71, arezina, Ben Roj, BlekMen, Bombona, Bubimir, C-Gun, Cirkon, darionis, dd201176, dijica, drgrozozo, drimer, dusanobr, dushan, Džekson, esx66, goxin, GveX, Hans Gajger, HogarStrashni, HrcAk47, igorkozar83, Ilija84, Jester, jodzula, JOntra, Kajzer Soze, Kalem, klepesina, Koser, kybonacci, lanishtefm, Linda, luka35, Mali Rambo, Marko Marković, mat, MB120mm, mercedesamg, MIG-3, MIKI63, Miler88, monomah, nebidrag, nelezele, Niki2024, nuke92, Parker, pein, Pero, Piani Jazzer, Plavi1, read-only, samo_citam, saputnik plavetnila, Sarmat, Singidunumac, Sirius, skok, Spreewerk, sslay, Tanjagre, Ulzana, Vanderx, VJ, Vrač