zlatni retriver ili rotvajler

zlatni retriver ili rotvajler

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2008
  • Poruke: 1

da li neko ima na poklon shtene zlatnog retrivera ili rotvajlera?

ja sam iz beograda,inache imam gde da drzim pse ali nisam u finansijskoj situaciji da ga kupim...tj mogao bih da izdvojim do 100e za shtene...

ako ima nekog neka mi se javi na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1692 korisnika na forumu :: 61 registrovanih, 6 sakrivenih i 1625 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 33 bren, A.R.Chafee.Jr., airliners, b_z_b, bax0904, BB, bbogdan, blejač, bokicacar, brufen, BrusLi, ccoogg123, celt, CHARLIE JA., Cicumile, cojapop, Darko Jovanovic, dekan.m, Deki Duga Devetka, Dolinc, DragoslavS, efektiva, Electron, esx66, gagidjuric, Ilija84, indja, Jeremiah, JimmyNapoli, JOntra, Komentator, Kruger, Lep1na, M74AB3, magyar, Marko1238, marko308, milanstankovic087, moldway, Mzee, nelezele, nenad81, rednap, Redred, S94, samojednoimeznam, skok, Solunac na steroidima, Srky Boy, suton, taomaster, tomigun, Tvrtko I, VJ, Vlada78, VNVK, voja64, zokilivac, 1107, 79693