Pitanja u vezi SE Satia

Pitanja u vezi SE Satia

offline
  • Pridružio: 11 Avg 2009
  • Poruke: 156

Kada zelim da dodam nekoga u imenik moram da stavim +38164... da bi mi pisalo ko me zove,kad stavim samo 064 i neki broj ne pise mi... zasto to?
.da li znate neki sajt za aplikacije i igrice za ovaj gore navedeni telefon? Gde mogu da skinem equalizer,na playnow areni kazu da ima,a ja sam trazio i nema :S ...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1063 korisnika na forumu :: 46 registrovanih, 6 sakrivenih i 1011 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., A3C, aleksandar11332, AudioTehnica, Belac91, bigvlada, Brankojle, Bubimir, C-Gun, Car89, Chainsaw, Clouseau, crnirocko, Dare, doktor097, dukajov, ekipo26, esx66, Ir, Ivoo, Jablan, komsija1, Lepi Jova, MadMike, MaRtInsrbija1993, Miler88, Milometer, Milos ZA, milutin134, mitja2512, Natuzzi, nuke92, PMsnow, Radogost, Radoslava, royst33, S-lash, sasa87, Spinosa, The Boss, The_new_Statesman, uruk, Vanderx, vuksa72, zlaya011, Zoran1959