Siemens Screensaver

Siemens Screensaver

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2003
  • Poruke: 205

Treba mi neki program za siemens mobilne tel. (konkretno c 45)
pomocu koga mogu da ubacim u njega screensaver i
group logo. Da li postoji nesto tako??
I gdje??

p.s. imam Soft Data Link 5, ali on moze samo
da ubaci Bitmap(operator logo)



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

A u kom formatu su ti screensaver fajlovi ? Znam kako ide na SL45, ali za C nisam siguran, koji je format fajla ?



offline
  • Pridružio: 12 Okt 2003
  • Poruke: 205

PA svi formati sa siemens, bar za ove starije modele su .bmp
ali kad stavim u bitmap editor slicicu on je uvijek
prebaci na logo, nemam opciju za screensaver.
U c 45 nema screensavera sa pokretnim slikama(kao s 45...)
vec samo staticna slika ali je vece rezolucije, ali
i dalje u bmp formatu.

p.s.Kad sam slao sa 1rstwap-a
ovo je pisalo za:
101 x 46 pixel for Operator Logo
101 x 64 pixel for Screen saver

offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

A kada posaljes .bmp fajl velicine 101 X 64 pix , sta se desava ?

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2003
  • Poruke: 205

Ma nista, on ga "komprimuje'
u velicinu za bitmap(logo)
iliti iskrivi i tako posalje.
Probao sam sve fore koje pisu u help-u i ovako,
jednostavno ubacuje sliku samo umjesto logo-a!

A kad bih ja nekom poslao SCR on bi ga dobio kao SCR
doduse to je = 10 poruka Sad(

Probao sam i Mjoy start, ali on podrzava samo C35i i bolje
S 45, Sl45...

offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

A da ga posaljes sa nekog free servera sa mreze ? Ili preko tog software-a da ga spremis za slanje, pa da mu kazes da ga sacuva na telefonu za slanje, a ne da ga posalje? Ako kontas sta mislim !?

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2003
  • Poruke: 205

Kapiram to, al program nema tu opciju,
to ima samo za textualne poruke Sad(
a i 1rstwap je ukinuo free slanje logo&scr&Ringtone

Mislio sam ako neko ima, tj. zna koji to program radi,
a sigurno postoji!
Nesto kao Nokia Logo Manager1.30, on ima te fore, al za Nokiju

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1220 korisnika na forumu :: 37 registrovanih, 7 sakrivenih i 1176 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A3C, bato_banjaluka, bojanstros9, bojcistv, BUDDAR70, celt, Chainsaw, Cirkon, Clouseau, cojapop, cuvarkuca, dejan1972, eagle.rs, Electron, fensi88, indja, JOntra, Jose, Lance Guest, LjutaGuja, Lucije Kvint, mackenzie, mile33, Mićko, novator, obsc, proka89, Pururin, radza1, RecA, Simonsen23, Tila Painen, troki1971, Veless, Vlada78, x011, Zorge