Help! Koja cena?

Help! Koja cena?

offline
  • Thoron  Female
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 21 Feb 2009
  • Poruke: 13
  • Gde živiš: Wonderland

Imam Sony Ericsson K610i, 2GB mem, 2mp kamera, siv, maska malo(vise) izgrebana. Zanima me vase misljenje za koliko bi ovaj telefon mogao da se proda sa ostecenom maskom, a za koliko ako sredim masku???



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Lorki  Male
  • Moderator foruma
  • Sasa
  • Pridružio: 21 Nov 2006
  • Poruke: 2576
  • Gde živiš: U automobilu ...

Mozes da ga prodas za 55 eura sa takvom maskom ili 60 sa novom maskom. Mozes ti da stavis i vecu cenu ako ti se ne zuri pa cekaj, mozda se neko javi.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 5848 korisnika na forumu :: 59 registrovanih, 4 sakrivenih i 5785 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, advokat84, blankspace, blatruc82, Cirkon, Daba75, darionis, Darth Malak, Dekanovic, djonsule, Doc, Dovla 1980, Dragacevac, dukajov, ElGenius, esx66, Grebostrek, gzoki, iceburn, igorpet, Imperator_Aleksandr_lll, Jablan, jodzula, Još malo pa deda, KizJ, Kobrim, kolle.the.kid, Kruger, lacko, laurusri, lord sir giga, ludvig 78, Marky, Miki 24pbr, MILO-VAN, miodrag, MiroslavD, mkukoleca, mrvica78, Nikolajevic, Nole, nuke92, OKT, Prometeus, Radoslava, Recce, S-G, S2M, sasovsky, skok, suton, tm, Username1000, vathra, Velizar Laro, vidra1, VJ, Vladimir O., vuksa72