IC program za NOKIA telefone ?

IC program za NOKIA telefone ?

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Potreban mi je program za IC kontrolu sa nokia mob.tel. ?
Nikako da se setim kako se zove .. ili ih ima više ?
Idea



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 07 Maj 2004
  • Poruke: 1527

PC Suite? imas i oxyigen 2.0



offline
  • Pridružio: 02 Sep 2003
  • Poruke: 4957

Oxygen radi provereno...

Ili si mislio na onaj program sto pretvara phone u daljinski? Smile

offline
  • Pridružio: 25 Apr 2005
  • Poruke: 35
  • Gde živiš: on a land of free software...

Psiloc Total IRemote

Imam ja ovaj cool program i za nokiu i za SE p800 P900.
javi ako treba.




Idea FREESoftwareMaN Idea


----------------------------------------------------------------------------------
Idea Hacking is like fucking. The bitch is never satesfied! Idea

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Ok .. tnx .. obrisah neke programe slučajno komšiji pa se nisam snašao odmah .. a bila mi frka Smile
Sada sam mu stavio irRemote ..

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 897 korisnika na forumu :: 82 registrovanih, 12 sakrivenih i 803 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., ajo baba, ArchaBasha, awathorn, Belac91, BlackTower, Bo96, Bodin86, bojan_t, bojanM84, bolenbgd, boxbole, brandža84, BWG, C-Gun, cavatina, cole77, Comyymoc, d.arsenal321, dane007, Dare, darionis, Deki Duga Devetka, Dioniss, Duh sa sekirom, Dzambas, Foxdie, geo.dule, Giskard, goran.vvv, gregorxix, Hans Gajger, Hitri, ILGromovnik, Ilija84, Imperator_Aleksandr_lll, Istman, ivanR164, ivran064, jarovitt, Jeremiah, jimi_agf, Jonbonjovi, Kajzer Soze, ladro, Lance Guest, lord sir giga, LostInSpaceandTime, lucianovercetti, MaRtInsrbija1993, Medojed, mercedesamg, mikhailo, milanpb, milenko crazy north, milos97, Nemanja Opalić, nixos, Ns1975, oldusername, Peruta, Pohovani_00, Pv123, raster12, samsung, sekretar, Semberija, Sharpshooter, shlauf, sombrero, steksi, Tila Painen, tomo2, Vanderx, VBoss, Veless, Velibor Radoja, vojnik švejk, vrlenija, zeka013, Zrcalo, 787