www.mojhaloton.com - umesto klasicnog zvona cuje se muzika

www.mojhaloton.com - umesto klasicnog zvona cuje se muzika

offline
  • vodnik 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 18 Jun 2003
  • Poruke: 576

Kada vas neko zove, u slusalici cuje muziku koju vi izaberete.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Cena izabrane melodije je 59 din. sa porezom, i ta melodija traje dva meseca.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Nov 2007
  • Poruke: 2

Ne znam kako da komuniciram sa nekim odgovornim za mojhaloton. Vec dva puta mi uzimaju novac za pesmu, ali pesme nema. Naprimer, dana 11.11.07 dobjem poruku: Uspesno ste obnovili pesmu "Pogresan broj".
To nije uradjeno, kao ni prethodni put. Zasto?



offline
  • Pridružio: 09 Sep 2007
  • Poruke: 67

Najbolje je da se obratis njima, ipak oni naplacuju tu uslugu Wink ... Meni je haloton previse neozbiljan !

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2007
  • Poruke: 2

Ali, kako i kome da se obratim?
Mogu li dobiti neki broj telefona, E-mail adresu, bilo sto?
Hvala unapred.

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

vicentijevic ::Ali, kako i kome da se obratim?
Mogu li dobiti neki broj telefona, E-mail adresu, bilo sto?


A da zovnes korisnicki servis? Shocked

Ako ne znas koji je broj, onda 789.

offline
  • Pridružio: 21 Avg 2007
  • Poruke: 42
  • Gde živiš: lazarevac

ma daj,halo ton je staromodan,ja sam moj prvi halo ton aktivirao 3.1.2007, tj. pre skoro godinu dana.....

offline
  • Onsite IT Support Engineer
  • Pridružio: 08 Mar 2005
  • Poruke: 1148
  • Gde živiš: Niš

Da li postoji ovakva opcija za Telenor korisnike?

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

Talični Tom ::Da li postoji ovakva opcija za Telenor korisnike?

Jos uvek ne. Koliko ja znam.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 961 korisnika na forumu :: 88 registrovanih, 9 sakrivenih i 864 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: alex71, ArmFPGA, bankulen, BB, belov, blatruc82, bojank, branko87, Brankojle, Bubimir, bukefal, carinko, Centauro, cikadeda, Clouseau, coaa, cole77, crazydkure, darkkran, dekan.m, deks, Despot1, Djota1, dmitarche, DonRumataEstorski, Džekson, Electron, esko_hz, frankavoort, gost321, GT, Hans Gajger, jaeger, Jager715510, Kajzer Soze, komsija1, konstruktor, Koplje, kybonacci, Lance Guest, Linda, Litostroton, lord sir giga, MagicniHerpes, Maruti, MaschinenPistole, MB120mm, Miki281, Milan 84, milan47, Mis uz pusku, MK10, Naj-Turs, nekdo, nenad81, nobutado, ObelixSRB, Pantaaa, pein, Pekman, Pilence, pirke96, PO1974, Pururin, Redred, Sevetar, Sharpshooter, Simulink11000, Singidunumac, skok, SpaDej, Speer, ssekir75, sslay, stefan95, Stoilkovic, Timočka Divizija, Vanderx, VBoss, Velizar Laro, Vilhelmus, voja64, vojnik švejk, Vozd0714, Weah88, zmajbre, 787, 79693