|
Poslao: 17 Jul 2007 02:45
|
offline
- theDoctor
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 17 Jul 2007
- Poruke: 2
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
honda cbr1000rr, kawasaki zx10r, yamaha yzf-r1, suzuki gsx1000r
najkomercijalniji motori na svetu u uzajamnom testu.
ko ne zna engleski
suzana je najbolja
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 18 Jul 2007 16:34
|
offline
- Pridružio: 20 Maj 2007
- Poruke: 3404
|
ispade honda da je ``najgora``. a najveci je proizvodjac.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Jul 2007 01:03
|
offline
- NuLLCoDe

- Legendarni građanin
- Đuro Glumac
- dipl. ing. informatike
- Pridružio: 08 Feb 2004
- Poruke: 3640
- Gde živiš: ApAtIn
|
Evo nedavno kod nas na moto susretu, odrzane su trke motora i Suzuki se dokazao kao No 1.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Jul 2007 10:49
|
offline
- njuškalo

- Građanin
- Pridružio: 11 Apr 2007
- Poruke: 163
- Gde živiš: Novi Grad Republika Srpska
|
da i ja nešto napišem kao strastveni ljubitelj motora od ova 4 motora po kvaliteti honda je na prvom slijedi suzuki ,yamaha pa kava po cijeni isti raspored a po ubrzanju i krajnjim brzinama suzuki je na prvom mjestu mada sve zavisi od vozača kako vozi ja lično više volim hondu i vozim hondu neko je jednom napisao (honda japanski ferari).
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Avg 2007 09:11
|
offline
- ---M3

- Građanin
- Pridružio: 12 Avg 2007
- Poruke: 212
|
a suzuki je japanski lamborghini,od ova 4 ja bih uzeo yamahu jer sam njen fan,a sto se tice performansi mislim da je 2005 suzuki tu bio najnajjaci.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Feb 2008 21:41
|
offline
- m_a_k_a_so
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 07 Feb 2008
- Poruke: 8
|
sve je to ok...ali ja mislim da smo zaboravili velikog italijana Ducatija 916 koji je izabran za jednog od njaboljih motora na svetu, cak mislim da je zauzeo drugo mesto!!!
mislim da bi se on trebao popeti na No.1, ali kao sto kazu svako ima svoje misljenje
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Feb 2008 01:37
|
offline
- Skodilak

- Građanin
- Pridružio: 09 Feb 2008
- Poruke: 228
- Gde živiš: Banja Luka
|
Ljudi KAWASAKI cujte samo taj izgovor, osjetite tu snagu. Ne moze svako voziti KAWU. Po meni je KAWA najbolja, japanska masina 1000 kubika...... Uf
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Maj 2008 14:36
|
offline
- Skodilak

- Građanin
- Pridružio: 09 Feb 2008
- Poruke: 228
- Gde živiš: Banja Luka
|
Nova Ninja, daj slike ova sto sam ja stavio mislim da je najnovija.Ma jesi li vidjeo najjaci kawasakijev motor ZZR1400 nadji slike pa ces vidjeti zvjerke.
|
|
|
|
|
|
|
|