vredi li uzimati pinacle studio 10+ 700pci

vredi li uzimati pinacle studio 10+ 700pci

offline
  • Pridružio: 15 Maj 2006
  • Poruke: 8

mogu li sa njom ubaciti vhs materijal u komp u dv formatu



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 759 korisnika na forumu :: 40 registrovanih, 3 sakrivenih i 716 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: batana, Borkanović, Centauro, Chainsaw, Djokislav, Duck of Death, Duschi, EXIT78, Goran_, iceburn, Inner-Cell, IvanMiletic, KizJ, koom0001, Linda, m0nstrum_, Mane88, marko.markovic, Metanoja, milijarder, miljannis, Milun24, mustangkg, Nepopravljivi, ostoja, PlayerOne, prle122, probisic, Pururin, simicnenadbg, Sin Boskic, Smiljkovich, starlights, Steeeefan, Tastatura ratnik, vaci, Velibor Radoja, VJ, Vlado82, šumar bk2