vredi li uzimati pinacle studio 10+ 700pci

vredi li uzimati pinacle studio 10+ 700pci

offline
  • Pridružio: 15 Maj 2006
  • Poruke: 8

mogu li sa njom ubaciti vhs materijal u komp u dv formatu



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 849 korisnika na forumu :: 65 registrovanih, 5 sakrivenih i 779 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Arsenije, Ba4e, bigbear, blatruc82, bobo85, bokicacar, boromir, boxbole, bozzo27, bpvl, BSD, C-Gun, dejno, Djota1, doktor097, DragoslavS, dukajov, Dzambas, Feller, fijufijukrozkapiju55, goran.vvv, igorpet, Ivan Germanovic, ivan979, Jaxupa, Jester, Jonbonjovi, JOntra, Kalem, kunktator, laurusri, Lucije Kvint, luka35, MadMike, milenko crazy north, moldway, nelezele, Nemanja Opalić, neutrino, nikolakgbikola, nisamBot, OKT, Orc, Oscar, Panter, raptorsi, sale76, Shinobi, skok, SpaDej, Srdjan46, stagezin, stokssone, tamno.nebo, tm, Tvrtko I, ujke, uruk, vathra, VJ, vladom6, vladulns, wulfy, XBMC, Zec