Tehno logo!!!!! Help needed.

Tehno logo!!!!! Help needed.

offline
  • Pridružio: 25 Feb 2007
  • Poruke: 5

Znaci stvarno bi bilo fino kada bi mi neko rekao koji je zvanicni znak za tehno muziku i ako ne bar sta znaci ovaj. Unapred hvala.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 24 Mar 2007 23:25

Jel sam ja to lose postavio sliku ili je moguce da zaista niko ne zna?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • MiB  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 17 Feb 2005
  • Poruke: 2547
  • Gde živiš: Nis, Srbija

Ja nisam ni znao da neki pravac u muzici ima svoj logo Neutral



offline
  • Pridružio: 25 Mar 2007
  • Poruke: 1

pa to ti je technocratia na slicici....ill tako nekako se zvalo...... secam se, davno bilo na 3k!!
a zvanicni logo, stvarno....ne znam da postoji....
toliko mogu pomoci!! Cool

offline
  • Pridružio: 25 Feb 2007
  • Poruke: 5

E hvala tako sam i mislio. Ja planirao da stavim tatoo takav ali ono se ispostavi kasnije da nije to za complet tehno nego za neku diskoteku u kragujevcu ili u nekom drugom gradu.

P.S.

MiB: Pa valjda imas kao onaj "Y" znak naopacke sa srednju nogu za hipi i ona usta koja se pleze za rock pretpostavljam da ima i neki znak koji oznacava tehno. Tnx anyway.

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

To je logo organizacije iz Beograda, Technokratia, a Techno, kao pravac muzike nema nikakav logo...

Usta koja se plaze su simbol grupe Rolling Stones Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1038 korisnika na forumu :: 103 registrovanih, 7 sakrivenih i 928 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 100jan, A.R.Chafee.Jr., Abebe Bikila, Arhiv, avijacija, awathorn, bankulen, berste23, Bobanzd, Bombarder, cafa0412, carinko, Chainsaw, Cirkon, CrveniSolaris, darcaud, Darko Jovanovic, darkojbn, debeli, deks, Denaya, draganca, drale12, DrNeoCortex, Duh sa sekirom, Džekson, Flanker-G, france93, GeoM, Gosha101980, gost321, Great White, Guster25, HawX, Hitri, HogarStrashni, Ikica977, Incognito, JimmyNapoli, jnikola23, K a s p e r, king011, Krin, kybonacci, LeGrandCharles, Litostroton, ljubicad7, Logic005, Marko00, MB120mm, mercedesamg, miki69, mikoyan21, mikrimaus, MIKULENCE, milenko crazy north, Miler88, MiljanXD, MilosM, moldway, naki011, nelezele, nerislav2025, orfanel, Orijen, pablojepao, pein, Piani Jazzer, ping15, Pohovani_00, Polifon, proka89, Pv123, raster12, Remain, rovac, royst33, Sale0501, sale76, sasakrajina, sekretar, Semberija, shone34, sickmouse, Sinduk, SirOliver, skok, Smajser, sombrero, sonico, sosko, StankoVrankovic, SympathyForTheDevil, takini, vaci, VanZan, Veless, VJ, vlado_pg, vojnik švejk, vpetrovic, zlizo, zoran77