|
Poslao: 25 Jun 2005 22:16
|
offline
- Jovana

- Movie queen
- Pridružio: 08 Nov 2004
- Poruke: 4179
- Gde živiš: Bulevar Kraljeva
|
neznam da li ste pratili veceras je finale
moj favorit je ubedljivo Tijana Dapcevic svaka joj cast za ovu pesmu odusevila me je
kakva su vasa misljenja?
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Jun 2005 12:02
|
offline
- Pridružio: 09 Dec 2004
- Poruke: 6488
- Gde živiš: Nis -> ***Durlan City***
|
ma ja bih pratio samo mnog je kasno bilo i nisam mogao plus imao sam goste.... ali na kratko sam danas cuo pesmu... nemam misljenje mozda kad je cujem celu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Jun 2005 12:20
|
offline
- Pridružio: 09 Dec 2004
- Poruke: 6488
- Gde živiš: Nis -> ***Durlan City***
|
Pa znam ko je pobedio samo nisam cuo pesmu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Jun 2005 13:31
|
offline
- oblak

- Legendarni građanin
- Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
- Pridružio: 14 Feb 2005
- Poruke: 6355
|
britney & madonna
kako smo jadni...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Jun 2005 17:34
|
offline
- nirre

- Super građanin
- Pridružio: 26 Mar 2005
- Poruke: 1489
- Gde živiš: Podgorica
|
A jeste li vidjeli kako je na kraj Aleksandra Radovic izasla a kada su je novinari pitali za interviju a ona glasno rekla NE
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Jun 2005 17:43
|
offline
- Konstantin
- Zaslužni građanin
- Pridružio: 29 Apr 2005
- Poruke: 515
- Gde živiš: Beocin
|
Ma i ja bi im nesto slicno rekao. Bas umeju da budu dosadni, kao komarci
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Jun 2005 21:03
|
offline
- Pridružio: 28 Mar 2005
- Poruke: 665
- Gde živiš: Beograd
|
Nisam gledala festival ali sam cula Tijaninu pesmu i nesvidja mi se.
|
|
|
|
|
|