21.05.2006. - Rudno - MTB Kup SCG 2006. #2

21.05.2006. - Rudno - MTB Kup SCG 2006. #2

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

Primetićete da sam ja onaj u belo-žuto-crnom SCOTT dresu i sivo-crnom kacigom Bebee Dol

Ovde ima i slika 2 dana pred trku:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ovo je slikao kolega iz Beograda:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ovo su slike organizatora:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Skroz mi se svidja sve i bas je u tvom fazonu. Malo mi je samo bilo cudno ti i Tuborg Wink



offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

Bojan ::Malo mi je samo bilo cudno ti i Tuborg Wink
pa............... Embarassed vitamini B Razz

offline
  • Chief Engineer @ svoj bizMis
  • Pridružio: 22 Jun 2005
  • Poruke: 7920
  • Gde živiš: Moskva, Rusija

E da nije bilo viska vitamina B, vidli bismo i tebe na postolju Smile

Salim se, naravno. Fine fotke!

offline
  • Pridružio: 18 Maj 2006
  • Poruke: 13
  • Gde živiš: uglavnom u mojoj sobi

vidim i da si djusko tenis sa slepim misevima

offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2416
  • Gde živiš: NS

e ovo bi trebao da stavis kao avatar Very Happy


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

Jok, ne sviđa mi se kako sam na toj ispao...

Slepih miševa u Kraljevu ima na izvoz... i nama se našao na terasi Wink

A do postolja imam ja još mnogo da pedalam, ove godine sam krenuo i nalazim se u prvoj trečini takmičara što mi se jako sviđa za početak Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 849 korisnika na forumu :: 50 registrovanih, 4 sakrivenih i 795 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, A.R.Chafee.Jr., abramac, BB, bojanstros9, brandža84, BUDDAR70, crnogorac, cuvarkuca, cvrle312, Dado78, darkkran, Demi87, Draganeli, Duce, Dusko_Dugousko, ghoost, JimmyNapoli, JOntra, Koser, LostInSpaceandTime, Manjane, Marko Marković, mnn2, nebidrag, nenad81, oddsock, ozzy, Petarvu, Pilence, proka89, sasics, Savantije, Sharpshooter, ShtagodShtagod, sickmouse, slono, sspp, Str2022, strn, Tafocus, Tanjagre, user24, VekiJ, Veless, Velibor Radoja, Vlado82, Wehicle, yrraf, 1107