MTB Liga Srbije #3 - Rudno (Bounty, Kraljevo)

1

MTB Liga Srbije #3 - Rudno (Bounty, Kraljevo)

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

Jedna dooooobra blatnjava trka Mr. Green

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • srdjos  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2005
  • Poruke: 678

ovaj je zaboravio zube na kormanu Laughing
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.......

http://gamzzy.eclipsedminds.org/pictures/2007/06-jun/10.06.-MTB/dsc01863.jpg



offline
  • Pridružio: 23 Jun 2004
  • Poruke: 3996

A ovde svi lepi, oprani, puni elana..
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

a sta bude posle?
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Trebala je na kraju kisa da padne da vas opere Very Happy

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

Kiša je pala pre... i to obilno...

posle? posle tog slikanja sam uhvatio crevo i "istuširao" bajk...

offline
  • Pridružio: 26 Feb 2004
  • Poruke: 2510

gamzzy koji budes na trkama?

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

U Kruševcu (MTB Liga #1) sam bio 6.
U Erdeviku (MTB Liga #2) sam bio 1.
Na Fruškogorskom MTB Maratonu sam bio 5.
Sada na Rudnu (MTB Liga #3) sam bio 5.
U MTB Ligi bi trebalo da sam 2. ili 3. u generalnom, u mojoj kategoriji.


Evo još malo slika:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • oblak  Male
  • Legendarni građanin
  • Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
  • LEBE KISELI
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 6355

znas Stevic Ivana?

offline
  • Pridružio: 25 Feb 2007
  • Poruke: 91

odakle ti sad Stevic,pa on brate mili je ultra pro vozac a mi smo hobi varijanta

offline
  • oblak  Male
  • Legendarni građanin
  • Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
  • LEBE KISELI
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 6355

znam bre Dzaja je moj skolski...zavrsili smo geodeziju zajedno... Smile
impzantan broj ljudi? pa sam pomislio...

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

A šta vozi Stević Ivan?
MTB ili Road bike? iliti po putu ili po šumi?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1057 korisnika na forumu :: 49 registrovanih, 5 sakrivenih i 1003 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., A3C, AudioTehnica, Belac91, bigvlada, blatruc82, bojcistv, Bubimir, C-Gun, Clouseau, crnirocko, Dare, Desmond, doktor097, Dovla, Draško, dukajov, dushan, ekipo26, esx66, Feller, GT, Ir, Ivoo, Jablan, komsija1, Lepi Jova, LostInSpaceandTime, MadMike, MaRtInsrbija1993, mile.ilic75, Milos ZA, milutin134, mitja2512, PMsnow, Radogost, Radoslava, S-lash, sasa87, styg, The Boss, The_new_Statesman, uruk, Vanderx, vuksa72, yufighter, zlaya011, zziko, ČOBAN