Daft Punk "Around the World"-rešeno

Daft Punk "Around the World"-rešeno

offline
  • Pridružio: 13 Jun 2009
  • Poruke: 7

Napisano: 13 Jun 2009 18:33

Peva je muski glas, ovako glasi otprilike: ...no matter how by the one day... reklama je pustana pre godinu, dve.

Dopuna: 14 Jun 2009 18:27

Da li ste culi mozda za ovu pesmu, ide ovako :'...arround the world...' ali ne peva je Cascada, vec neka druga grupa. U spotu su neki kosturi sa sesirima, mislim da je pesma stra oko 7,8 god.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 07 Avg 2008
  • Poruke: 2528
  • Gde živiš: VII kat

Around the World - Daft Punk?

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 13 Jun 2009
  • Poruke: 7

Jeste, ta je. Hvala.

14 Jun 2009 23:53 Dusan Zaključavanje topica Razlog: Rešeno je  
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1272 korisnika na forumu :: 76 registrovanih, 8 sakrivenih i 1188 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 037, 04bokibole, _Sale, aleph_one, ArchaBasha, Belac91, bestguarder, bigvlada, bolenbgd, Bozjidar87, Bubimir, Centauro, cikadeda, Cirkon, cyprus, Dekanovic, Deki Duga Devetka, Denaya, Djokislav, Doca, Dorcolac, Ezbuck, famoso, Goxy1, HogarStrashni, Istman, Jaz, Jecmendo, jodzula, Jonbonjovi, Jozo74, Kajzer Soze, kibihrchak, Kriglord, Kvaka22, Lotus, mainstream, maksi007, Manjane, MaschinenPistole, medaTT, mercedesamg, milenko crazy north, Milometer, Mrav Obrad, mrm, N.e.m.a.nj.a., nelezele, nemkea71, nnovakis, panzerwaffe, pisac12, pobeda, precan, proka89, radionica1, Radoslava, Radula, raketaš, Ray1973, Remarqe, repac, Robin, sap, sasovsky, Sirius, Snorks, sonico, stalja, The_new_Statesman, tritonus, troki1971, umpah-pah, Vlad000, Vlado82, Zukov