R.E.M.

R.E.M.

offline
  • Pridružio: 18 Jan 2005
  • Poruke: 306

Ima jedna pjesma od R.E.M.-a, ponavlja se "...leave Los Angeles..." ili ide "...leave New York...". Zna li ko koja je to pjesma?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Okt 2005
  • Poruke: 130

Da to nije pesma "Leaving New York"
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1100 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 6 sakrivenih i 1021 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Sale, amaterSRB, Apok, Avalon015, Banovo Brdo, Belisarius, bukefal, Chainsaw, coaaco, debeli, Devil city 1989, djuradj, DM1994, Dogma21, dushan, Folkstar, Frunze, gasha, Georgius, goxin, Goxy1, gregorxix, GveX, ivan979, Ivoo, jaeger, Jester, Jomini, Jozo74, kihot, Koplje, kunktator, lafa008, laurusri, Lj_ubo, lord sir giga, LostInSpaceandTime, Mamadu, Marko Marković, Mcdado, mdp92, mercedesamg, milenko crazy north, MiroslavD, Mićko, Moldovan, MrNo, nebidrag, nelezele, nemkea71, Niki2024, nobutado, Novakomp, OKT, Papadubi, Posmatrac77OKB, Pururin, raster12, Remarqe, repac, Sirius, sistem22, Siti2, stalja, tomo2, tuf, Tvrtko I, vathra, Volkhov-M, Vozd0714, zeka013, ZetaMan, Zoca