Instalacija XP na msi

Instalacija XP na msi

offline
  • Pridružio: 29 Nov 2009
  • Poruke: 24

proc 2.2 intel celeron
320 gb
4gb hard
grafika nvidia 8200

pokusao da instal xp sp3 i izbacije plavi ekran :
tech information:

0x0000007b (0x0000034,0x00000000,0x00000000)

i onaj ostatak proverite vezu hd-a virse i sl gluposti Sad((



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • FAMAS  Male
  • Legendarni građanin
  • Ivan Milanović
  • Pridružio: 10 Avg 2007
  • Poruke: 5476
  • Gde živiš: Strawberry Field

Udjes u BIOS, pa nadji gde pise AHCI mode, stoji Enabled, ti izaberi Disabled, zatim F10 pa Enter.



offline
  • Pridružio: 29 Nov 2009
  • Poruke: 24

hvalaaaaaaaaaaaaaaaaa Smile

offline
  • Pridružio: 09 Jan 2010
  • Poruke: 1

jel to msi cr 500??? ako jeste, kakva si iskustva???

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1277 korisnika na forumu :: 89 registrovanih, 10 sakrivenih i 1178 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, acatomic, Aleksa 3215, Apok, Ares12356, bbogdan, BlekMen, bokicacar, BORUTUS, BOXRR, Cirkon, crnogorac, croato, CrveniSolaris, desmeki, DH, Djordje29, djuradj, Dorcolac, Duk011, dule10savic, Ercomero, esko_hz, EXIT78, g_g, Great White, Guster25, Ivoo, ivran064, Jeremija98, Jose, K-1A, Kajzer Soze, kljift, Kvaka22, Lep1na, Limeni91, ludvig 78, Marko1238, MB120mm, mercedesamg, milanpetkovicv, milimoj, MiljanXD, MILO-VAN, mir, miso2709, Moldovan, museum, nebojsag, nixos, OgnjenMitric, opt1, orfanel, panzerwaffe, Pekman, Permaldar, Petarvu, Piani Jazzer, Piicoki, PITT, PlayerOne, Pururin, raketaš, RD84, Reddot, redstar72, Remain, Robin, rodoljub, rovac, S-G, samsung, sasakrajina, Semberija, skok, sovanova95, StankoVrankovic, stegonosa, suponik, trutcina, VaRvArI 85, vathra, vrgudinac, wolf431, XBMC, Zastava, zokikurir, zziko