Koji laptop uzeti?

Koji laptop uzeti?

offline
  • Pridružio: 01 Apr 2006
  • Poruke: 658
  • Gde živiš: Kruševac

Toshiba Satellite A300-1N8 T3200,3Gb,250Gb,15.4",Intel 4500M,WLAN,BT,CR,FW,1.3MPix, no OS
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

ili

MSI EX630X 16"WXGA X2 QL-60 nV 9400 256MB 4GB 250GB DVD-RW WLAN Bluetooth CAM Cardreader 6Cell Black
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ne razumem se u laptop racunare, pa pre nego sto se zaletim, sta mi preporucujete da uzmem od ova dva, ili neki treci mozda do 50.000 dinara.

hvala



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • helen1  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Master učitelj
  • Pridružio: 27 Avg 2005
  • Poruke: 8653
  • Gde živiš: Novi Beograd

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

imas ovde bas diskusiju o tom modelu Toshibe.



offline
  • Lorki  Male
  • Moderator foruma
  • Sasa
  • Pridružio: 21 Nov 2006
  • Poruke: 2576
  • Gde živiš: U automobilu ...

A da bacis pogled recimo na ove teme

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Mr. Green

A od ova dva To siba ko ludo tj. Toshiba. Mr. Green

offline
  • Pridružio: 01 Apr 2006
  • Poruke: 658
  • Gde živiš: Kruševac

hehe...hvala na brzim odgovorima Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1361 korisnika na forumu :: 28 registrovanih, 3 sakrivenih i 1330 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Ares12356, Car89, cikadeda, Citalac, DonRumataEstorski, Georgius, GrammaticalAnalysis, GT, Iskander, J - 6, Jozo74, kljift, koom0001, Kriglord, Laluvr, Lap720, LostInSpaceandTime, Medojed, paja69, Pantelejmon, Romibrat, Rupert, scimitar19, shiro, Tanasko95, US_Rank_0, Vanderx, veljko82