Upaljen Fn taster na tastaturi

Upaljen Fn taster na tastaturi

offline
  • Pridružio: 04 Mar 2009
  • Poruke: 15

Imam Asus laptop,podigao sam vindovs,sve je ok,ali stalno mi je ukljucen taster Fn,postoji li neki nacin da se taster iskljuci.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Sep 2008
  • Poruke: 4094
  • Gde živiš: Bg

Fn + Num Lk (Num lock)



offline
  • Pridružio: 04 Mar 2009
  • Poruke: 15

Ok,hvala puno

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2646 korisnika na forumu :: 107 registrovanih, 13 sakrivenih i 2526 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, ALEKSICMILE, Andrija357, Andy, awathorn, bankulen, bojan_t, bojank, bokicacar, Bolencebl, boromir, boskelazo, bpop, branko7, brufen, Camposam, Centauro, Cirkon, Colt D, Comyymoc, Denaya, Dovla, DovlaODR, DrMrPr, Dzigy, Dzoni2412, Džekson, Electron, Flanker-G, Georgius, Goran_, Grebostrek, gregorxix, Hitri, howyesno, Insan, Jeremiah, Jeremija98, Jester, jimi_agf, Jose, K a s p e r, kapela, kaput21, Krusarac, kuntakinte, kybonacci, LeGrandCharles, Lep1na, Magarac, Marko Marković, markolopin, Medojed, mercedesamg, mile.ilic75, Miler88, Milos1987, milos97, Mirage 2000N, mishkooo, mrgud2025, Mzee, naki011, nenaddz, Nikola93., Nikoletina Bursac, Ns1975, OgnjenMitric, Orc, Otto Grunf, Pantaaa, pein, Pekman, peradetlić, PlayerOne, Podljub, Pohovani_00, Posmatrac77OKB, Prečanin30, procesor, Prometeus, raster12, Reddot, redstar011, repac, s0ne, SamoGledam, samp1389, sap, sekretar, shadower78, Shinobi, Simonsen23, Sirius, SirOliver, stefan95, taomaster, Tihi86, Veless, vespa nikola, vidra1, VJ, wizzardone, XBMC, YugoSlav, zgoljo, Zukov