ukljucenje lap top-a na bateriji [Reseno]

ukljucenje lap top-a na bateriji [Reseno]

offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

Mali problem. FC amilio je u pitanju. Ovako stoji stvar. 1. Slucaj. Stisne se dugme za ukljucenje i nista. 2. Slucaj. Baterija se izvadi i vrati stisne se i on se upali. 3. Slucaj. Ukljuci se na punjac i stisne i on se ukljuci, skine se sa punjaca i on normalno radi. Baterija je uvek puna. Dakle problem je ukljucenje racunara na bateriji. Garancija mi je istekla, a u servisu deru i za dobar dan. Da li neko zna sta bi moglo biti.

Resio sam problem na sledeci nacin:

U Device Manageru sam prvo Disabl-ovao Microsoft AC Adapter, resetovao racunar, pa zatim Enable-ovao Microsoft AC Adapter. Pa zatim Disable-ovao Microsoft ACAPI-Compilant Method Battery, resetovao racunar pa Enabl-ovao Microsoft ACAPI-Compilant Method Battery.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 07 Mar 2006
  • Poruke: 191
  • Gde živiš: Cacak

Ja nemam takvih problema, ali moze da se desi da baterija negde gubi kontakt, jer kad je izvadis i vratis on se pali, moj ti je savet, da ti stalno kad nesto radis lap bude ukljucen u struju.

pozdrav



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 764 korisnika na forumu :: 58 registrovanih, 4 sakrivenih i 702 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, A.R.Chafee.Jr., Antoni S, b_z_b, bambulic, bax0904, bbogdan, blejač, bpvl, brufen, BrusLi, Cicumile, cojapop, d.arsenal321, damir55555, Darko Jovanovic, dekan.m, Deki Duga Devetka, Dioniss, Djole3621, Dolinc, DragoslavS, efektiva, Electron, esx66, Georgius, JimmyNapoli, jodzula, JOntra, kaisarevic1, KizJ, Kruger, M74AB3, magyar, Marko1238, Mi lao shu, milanstankovic087, milenko crazy north, Mirage 2000N, morava_01, nenad81, pietro, rednap, Redred, repac, Sava89, shiro, Solunac na steroidima, stefanmpurtic, taomaster, tomigun, Topaz9, tubular, Tvrtko I, voja64, yrraf, zokilivac, 1107