Krckanje Prstiju..

Krckanje Prstiju..

offline
  • Ceva  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 10 Mar 2005
  • Poruke: 1313

Hocu ali neznam kako da se odviknem od puckanja prstiju,kicme,zglobova i svega sto moze da krcka. Dali moze neko da mi predlozi kako to da uradim?
I jos jedno pitanje, zasto to nije zdravo? Znam da neki pricaju da ce posle izvesnog vremena da mi se tresu ruke.... itd. Dali je to tacno ?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Dec 2008
  • Poruke: 440

Ja znam da krckanje kicme nije zdravo zato sto se ubijaju nervne celije, verovali ili ne kada putujete autobusom npr i kad ste naslonjeni na prozor glavom dok sedite ubijate dosta celija u kicmi i mozgu Smile



offline
  • saten  Female
  • Legendarni građanin
  • Zvezdočtec... :)
  • Pridružio: 05 Jan 2008
  • Poruke: 3362
  • Gde živiš: Montmartre Quarter :)

Ceva :: Znam da neki pricaju da ce posle izvesnog vremena da mi se tresu ruke.... itd. Dali je to tacno ?

Jeste, meni su malko drhtale zbog toga... Sreća te sam na vreme prestala... Sad mi više i ne drhte... Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4993 korisnika na forumu :: 42 registrovanih, 1 sakriven i 4950 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 357magnum, 9k38, A.R.Chafee.Jr., Avalon015, bakovaca, Bojan198527, Bubimir, BUDDAR70, Coficab, Comyymoc, darkojovxp, Deki Duga Devetka, djonsule, Doc, Dovla, drimer, DS01, GveX, Komentator, kutija11, larix, LeGrandCharles, MILO-VAN, minke, Mirage 2000N, morava_01, nebidrag, Nele79, Opeshek, pein, Pekman, Prečanin30, royst33, ruma, Slingshot, stingD, vukovi, x011, XBMC, zemljanin, zlaya011