Kako da sastavim cestitku za rodjendan

Kako da sastavim cestitku za rodjendan

offline
  • Pridružio: 03 Jul 2006
  • Poruke: 64
  • Gde živiš: Novi Sad

Molim vas, treba simpatiji da chestitam rodjandan a ne znam shta je najbolje da napishem. Ne zelim da bude ono standardno ''Zelim ti more ljubavi....." vec neshto iskreno i od srca?!
Please smešak


[mod by bobby] Ne pisi naslove velikim slovima, i napisi naslova takav da se moze naslutiti o cemu se radi u temi. btw. pretrazi malo forum, imala je jedna ovakva tema, i u njoj je imalo pregrst lepih stihova za ovakve prilike



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1215 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 8 sakrivenih i 1133 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, advokat84, alberto, Asteker, bankulen, Betta, Blade, blatruc82, BOXRR, bufanje, Colt D, Deki Duga Devetka, Despot Đurađ, Devil city 1989, Dimitrise93, dule10savic, Dusko_Dugousko, Džekson, Electron, Gheljda, gregorxix, GveX, ILGromovnik, ivan979, jalos, Jaz, Jester, Jovan1983, K-1A, kikisp, kozhedub, Kriglord, Krin, Lep1na, Litostroton, ljubo70, LostInSpaceandTime, MadMike, MarsRed, Medojed, Mi lao shu, Mihajlo, milenko crazy north, miroslav milanović, Moldovan, moldway, mrgud2025, Nemanja.M, nesa1962, nixos, NorthWind, Ns1975, Oklopnjak, OKT, Orijen, Oscar, pein, Piani Jazzer, Pilence, pisac12, Plavi1, Prometeus, Pururin, read-only, ruma, sasakrajina, stegonosa, stokssone, tomigun, vaci, vathra, VBoss, Vlada78, XBMC