Cooler uvijek u 2. brzini - zasto???

Cooler uvijek u 2. brzini - zasto???

offline
  • Pridružio: 25 Okt 2006
  • Poruke: 276

Cooler mi uvijek radi u 2. brzini...i kad je opterecen i kada ne. Prije 2 dana sam ga donio iz servisa sa "dubinskog" ciscenja....



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

U 2. brzini? Shocked Nisam znao da i cooleri imaju menjace. Bio sam ubedjen da ima se meri broj obrtaja aka 2000 rpm. Mr. Green

I koji cooler?



offline
  • Pridružio: 25 Okt 2006
  • Poruke: 276

nikoola ::Nisam znao da i cooleri imaju menjace....

Sada znash...

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

ili reci preciznije sta te muci, ili brisem temu

offline
  • Pridružio: 25 Okt 2006
  • Poruke: 276

Pa jednostavno. Obicno se najbrze zavrti tek pri vecem opterecenju. Sada mi se cooler non stop vrti na najvecoj brzini.

offline
  • Pridružio: 26 Jul 2004
  • Poruke: 1472
  • Gde živiš: Vojvodina,Zrenjanin

Nisi rekao koji procesor imas.I dal je to uopste cooler na procesoru??
Ako je AMD imas opciju u BIOSu Cool'n Quiet mozes da probas da je ukljucis.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1364 korisnika na forumu :: 79 registrovanih, 10 sakrivenih i 1275 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., AleksandarV, Apok, ArchaBasha, avijacija, bato, bigbear, bigvlada, Bo96, Bobrock1, bojan_t, bokisha253, BOXRR, brandža84, Bubimir, cuvarkuca, DaliborVukadinovic, DeerHunter, Deki Duga Devetka, Duce, Dugme1984, Džekson, Electron, Glavonja049, Hans Gajger, IpMan, IQ116, Istman, JohnDoe, K a s p e r, kenny74, kolle.the.kid, Konda, kozhedub, Krusarac, lcc, Litostroton, Lotus, M74AB3, MaRtInsrbija1993, mat, mačković, mean_machine, Medojed, mercedesamg, Metanoja, Mickey91, mishkooo, mladen.zovko, Mldo, moldway, MrNo, Ndsk, nenad81, nikolapetkovic, Ns1975, oldtimer, pajkan, panzerwaffe, Piani Jazzer, proka89, raf87, Ray1973, Robin, Semberija, Shinobi, stefan95, Stevan2026, TheDictator, tomo2, Tvrtko I, ujke, vaci, vathra, Vojkan Petrovic, vrgudinac, xAlex2, zokizemun, 787