Niko ne obraca paznju na temu?

Niko ne obraca paznju na temu?

offline
  • Pridružio: 22 Apr 2011
  • Poruke: 335
  • Gde živiš: Beograd

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Prvo, tema je reklama, i ne bi trebala da stoji ovde.
Drugo, u njoj jedan korisnik vredja.
Dva puta je sugerisano na vredjenje u temi, ali izgleda da niko od modova nije pogledao temu.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

Temu prate urednici. Jeste da je na granici, ali je još uvek dopustljivio. Razumem oba glasnogovorinika iz teme, kako Ddragana tako i Branka62.



offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18910
  • Gde živiš: I ja se pitam...

A i pojavio nam se Vlada PUB....Ima nade. Zagrljaj

offline
  • Pridružio: 22 Apr 2011
  • Poruke: 335
  • Gde živiš: Beograd

Idalje je reklama u podforumu Nove rehnologije.

offline
  • Pridružio: 24 Dec 2007
  • Poruke: 1592
  • Gde živiš: Beograd

Ja koliko vidim oni se samo prepucavaju,nema nekih posebnih odgovora.....

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 844 korisnika na forumu :: 13 registrovanih, 0 sakrivenih i 831 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ALEXV, benne, blue, cole77, darkkran, Ezbuck, Leonov, Lepi Jova, nemkea71, nuke92, Prometeus, tamno.nebo, veljko82