Tražim posao Pivara

Tražim posao Pivara

offline
  • Milan
  • PIVARA
  • Pridružio: 02 Okt 2012
  • Poruke: 1
  • Gde živiš: Sombor (Kolut)

- Imam 20 godina, završio sam s. P. P. Š. U Somboru*smer pivar-ogled u trajanju od 3(tri) godine i ne mogu naći posao u toj struci. Ovaj smer je ispratio samo 3(tri) generacije i onda je ukinut dakle vise nepostoji. Na birou rada nisu znali kako da mi upisu struku pa su morali da me prestave kao proizvodjača hrane i pića(rezultata bez). U toku školovanja imao sam praksu u,, A. D apatinska pivara Apatin" u roku od 2, 5(dve-ipo) godine. Imao sam ideju za neko usavršavanje zanimanja, ali razlog odustajanja su bile finansije.

Zanima me da li ima neko da me uputi u dalju potražnju posla, mozda ima sličan problem ili radi u pivari?
- Očekujem neki predlog ili ponudu, unapred hvala!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 883 korisnika na forumu :: 9 registrovanih, 2 sakrivenih i 872 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, A.R.Chafee.Jr., bakovaca, BZ, crnogorac, JankoS, Jovan.D, Zastava, zlaya011