Zelim da zaradim za dzeparac

Zelim da zaradim za dzeparac

offline
  • Pridružio: 17 Jun 2012
  • Poruke: 1

Pozdrav Zovem se Ognjen imam 16 GODINA
TEČNO GOVORIM I PISEM ENGLESKI JEZIK POZNAJEM I BAVIM SE INFORMATIKOM
DODATNO POZNAJEM OSNOVE HTML-A
Prevodim Pišem engleski jezik ako neko moze da mi pomogne da zaradim ne neki veliki novac
Nego cisto za dzeparac...
OVO JE LINK MOG FACEBOOK PROFILA PA NEK MI SE JAVI
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1329 korisnika na forumu :: 96 registrovanih, 7 sakrivenih i 1226 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Alexandar-1973, Ares12356, AudioTehnica, bakovaca, bankulen, Belac91, bolenbgd, borya90, brandža84, Bubimir, carinko, cifra, CikaKURE, Cirkon, CrveniSolaris, Daba75, darionis, Deki Duga Devetka, Despot1, dj.ape, djuradj, doktor097, doragan, Duh sa sekirom, dule10savic, dulleo, DuškoMraz, ElGenius, Feller, g_g, Georgius, Glavonja049, gost321, Hans Gajger, ILGromovnik, JK, JOntra, K-1A, karevski, Kenanjoz, komsija1, Lance Guest, ljuba.b, LostInSpaceandTime, Makarid, Mamadu, metallac777, Metanoja, Mihajlo, MIKI63, Milan 84, Milovan Dinic, MilunovicM, mino bosanac, MiroslavD, mnn2, Moldovan, moldway, mrav pesadinac, nikola11, niksa517, nixos, nuke92, OKT, Otto Grunf, pein, Pekman, peradetlić, Piani Jazzer, Puch300GD, Pururin, ruma, S-G, samo_srpski, sap, Schmidt, Sirius, spikespiegel832, stegonosa, stokssone, styg, tm, Underwood, vaci, vathra, VBoss, Velizar, VJ, vlvl, Vrač, W123, wolverined4, wulfy, XBMC, zeka013, Zjmc