Pravo na penziju u vojsci?

5

Pravo na penziju u vojsci?

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 71
  • Gde živiš: Gorod-geroй Moskva

Sto rece moj major, od vojske nije pare uzeo samo onaj koji je nije tuzio...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 930 korisnika na forumu :: 91 registrovanih, 6 sakrivenih i 833 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: amstel, Asparagus, Avalon015, bankulen, Baždaranac, Boris90, bpvl, BrusLi, C-Gun, curiosity, Dixtrix, Dovla, draganca, Draganeli, Dzoni2412, fijufijukrozkapiju55, Frunze, galico, Georgius, Gradjanin, Guster25, Halabit, HawX, Helket, igorkozar83, Ir, ivan979, Jeremiah, Joksss, jon istvan, JOntra, K a s p e r, KizJ, Lance Guest, Litostroton, Lošmi, Lucije Kvint, M74AB3, Marko Marković, mercedesamg, milenko crazy north, Milometer, Mis uz pusku, mm1811, Moldovan, momcilob55, monomah, Nasegorelist, nelezele, nemkea71, Nikoletina Bursac, Nobunaga, Nole, Novakomp, OgnjenMitric, Paklenica, Papadubi, pera bager, Petar888, pobeda, Pururin, rakivan, raster12, royst33, S-G, Shilok, SirOliver, ss10, Topaz9, trutcina, tubular, user24, Username1000, vaci, vazduh, Velizar Laro, veljko82, vija, Vlada78, Vlado82, vobo, Volfero, VP6919, wulfy, Zastava, zax22r, zillbg, Zmaj Tolak, Zmajac, zokizemun, 79693