|
Poslao: 09 Jul 2012 22:50
|
offline
- Pridružio: 16 Okt 2010
- Poruke: 3468
- Gde živiš: KRAGUJEVAC
|
U kojem naselju je cz u Beogradu.Je li to naselje Cubura ili neko drugo.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 09 Jul 2012 23:35
|
offline
- SlobaBgd

- Mod u pemziji
- Pridružio: 10 Okt 2005
- Poruke: 13526
- Gde živiš: Beograd
|
Nije, Čubura je kraj oko Maksima Gorkog do Južnog Bulevara.
CZ je u kraju Beograda koji se zove Šumice.
Oba dela grada su u centru Beograda, tako da se ne mogu nazvati naseljima ako pod naseljem podrazumevamo izdvojeni i strogo definisani deo grada, kao što je Mali Mokri Lug ili Ovča.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Jul 2012 19:35
|
offline
- Pridružio: 16 Okt 2010
- Poruke: 3468
- Gde živiš: KRAGUJEVAC
|
SlobaBgd ::Nije, Čubura je kraj oko Maksima Gorkog do Južnog Bulevara.
CZ je u kraju Beograda koji se zove Šumice.
Oba dela grada su u centru Beograda, tako da se ne mogu nazvati naseljima ako pod naseljem podrazumevamo izdvojeni i strogo definisani deo grada, kao što je Mali Mokri Lug ili Ovča.
Hvala na odgovoru.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Jul 2012 09:39
|
offline
- mcrule

- Legendarni građanin
- Michael
- Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
- Pridružio: 21 Feb 2010
- Poruke: 16934
- Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W
|
Ides u posetu?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Jul 2012 16:58
|
offline
- Pridružio: 16 Okt 2010
- Poruke: 3468
- Gde živiš: KRAGUJEVAC
|
Pa i trebao bih.Samo ne znam kako je to tamo, ko sme da dodje.Culi ste za ova hapsenja clanova Gem Koleksen-piramidalna prevara.E pa jedan od tih uhapsenih je i moj blizi rodjak, i u istrazi je sada,ko zna dokla.Sudi specijalno sudstvo, organizovani kriminal(tako su ih okarakterisali) utaja poreza( 5miliona evra ) zloupotreba sluzbenog polozaja i prevara-za to ga terete.
Sve u svemu naj...o ga je.
Nek mu je Bog u pomoci.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|