Potrebno misljenje

Potrebno misljenje

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2006
  • Poruke: 20
  • Gde živiš: Adelaide, Australia

E pa ovako.Planiram da pravim novi sistem,uzeo bih SABERTOOTH 990FX mobo pa pre nego sto to uradim voleo bih da cujem misljenje.
-Kakva je ta mobo u koristenju?
-Planiram da na nju stavim FX 8350, jeli to najbolje (znam da je najnoviji ali zna li neko nesto o njemu iz prve ruke) ili da idem na neki stariji provereni?
-Dali je dovoljan heatsink koji dolazi sa njim ili bi trebalo neko bolje hladjenje?
Hvala unapred na odgovorima. Ziveli



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Avg 2010
  • Poruke: 10622
  • Gde živiš: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building

zlaya011 ::E pa ovako.Planiram da pravim novi sistem,uzeo bih SABERTOOTH 990FX mobo pa pre nego sto to uradim voleo bih da cujem misljenje.
-Kakva je ta mobo u koristenju?
-Planiram da na nju stavim FX 8350, jeli to najbolje (znam da je najnoviji ali zna li neko nesto o njemu iz prve ruke) ili da idem na neki stariji provereni?
-Dali je dovoljan heatsink koji dolazi sa njim ili bi trebalo neko bolje hladjenje?
Hvala unapred na odgovorima. Ziveli


Jeste najbolje od AMD-a za desktop segment. Što se tiče matične, ako nemaš overklok u planu možeš da uštediš i kupiš dosta jeftniju ploču koja će obaviti posao. Što se tiče hladnjaka, ne bih ti mogao dati tačan odgovor, ali bih svakako uzeo nešto bolje i tiše hlađenje. Ako pod starijim misliš na Buldožere, ostani ipak na Piledriveru.



offline
  • Pridružio: 03 Nov 2006
  • Poruke: 20
  • Gde živiš: Adelaide, Australia

Hvala na odgovoru.Nemam OC u planu (mozda samo malko Wink ) koja jeftinija mobo podrzava FX 8350?
Inace sistem ce biti koristen za malo do umereno online igranje (uglavnom WoT) i dosta video editinga (hobi ne pro)

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1151 korisnika na forumu :: 13 registrovanih, 2 sakrivenih i 1136 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Baždaranac, Citalac, DaliborVukadinovic, goxin, komsija1, Milos82, oddsock, Sase, Szigetwar, TRAVUNIJA, vaci, wolverined4, Zastava