|
Poslao: 06 Maj 2013 15:15
|
offline
- TwinHeadedEagle

- Anti Malware Fighter
Rank 2
- Pridružio: 09 Avg 2011
- Poruke: 15879
- Gde živiš: Beograd
|
Od kada se to desava, da li je pre radio? Da li si probao da promenis port? Da li ti je na racunaru omoguceno automatsko dodeljivanje IP adrese?
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Maj 2013 15:29
|
offline
- djolew

- Elitni građanin
- Pridružio: 24 Dec 2011
- Poruke: 1642
- Gde živiš: Novi Banovci
|
Napisano: 06 Maj 2013 15:54
Pokusao sam da ubacim u drugi port i nece, dodelio sam mu ip adresu i opet nece. Jedan kraj kabla ide u switch a drugi u ruter. Kada sam pokusao direktno da spojim komp i ruter internet radi, a indirektno preko switcha nece. Probao sam i na drugim kompovima isto nece. Ja ipak mislim da je nesto do switcha. Od drugog dana koriscenja ne radi.
Dopuna: 07 Maj 2013 15:29
Moze pomoc
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Maj 2013 16:21
|
offline
- iCho

- Elitni građanin
- Pridružio: 03 Maj 2011
- Poruke: 1808
- Gde živiš: Mos Eisley
|
Da li si ga resetovao?
Da li si resetovao ruter/modem?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Maj 2013 09:57
|
offline
- djolew

- Elitni građanin
- Pridružio: 24 Dec 2011
- Poruke: 1642
- Gde živiš: Novi Banovci
|
Telekom adsl. Restartovao sam ga i opet nista.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Maj 2013 16:08
|
offline
- djolew

- Elitni građanin
- Pridružio: 24 Dec 2011
- Poruke: 1642
- Gde živiš: Novi Banovci
|
Hg520s. Zasto je bitan ruter, kada nece switch lepo da radi.
|
|
|
|
|
|