Problemi sa Remote Desktop

Problemi sa Remote Desktop

offline
  • Student informatike
  • Pridružio: 26 Mar 2008
  • Poruke: 293
  • Gde živiš: Novi Sad

Imam problem sa Remote Desktop....Sve sam podesio. Krene konekcija na drugi računar ali se onda prekine tj. izbaci mi da je šifra pogrešna i da unesem šifru od korisničkog naloga računara sa kojeg se konektujem. Šifre nema. Probao sam čak da postavim šifru da vidim da li bi radio, međutim i za tu šifru je prijavljivao da je pogrešna. Kako mogu da rešim ovaj problem ?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Rade Jekić
  • Pridružio: 05 Okt 2005
  • Poruke: 3005
  • Gde živiš: Valjevo

Koji operativni sistemi su u pitanju? Pristupaš preko Win RDC protokola ili pomoću nekog programa?



offline
  • Student informatike
  • Pridružio: 26 Mar 2008
  • Poruke: 293
  • Gde živiš: Novi Sad

drummer ::Koji operativni sistemi su u pitanju? Pristupaš preko Win RDC protokola ili pomoću nekog programa?

Windows 7 ... Preko Win RDC....

offline
  • Rade Jekić
  • Pridružio: 05 Okt 2005
  • Poruke: 3005
  • Gde živiš: Valjevo

Da li si uključio Remote Desktop na računaru kome želiš pristupiti i da li si odredio ko ima pravo pristupa?
Ako su oba računara pod Win 7 onda možeš ovako da odabereš





Napomena: administratorski nalog računara na kome omogućuješ RDP automatski ima pravo pristupa (kao što je objašnjeno na slici).
Nakon ovoga trebao bi imati normalan pristup.

offline
  • Student informatike
  • Pridružio: 26 Mar 2008
  • Poruke: 293
  • Gde živiš: Novi Sad

Konkretno sa ovim imam problem... Ovo sam već isprobavao. Problem se pojavi kada kliknem na Add i ukucam ime kompjutera koje bi trebalo da ima pristup. Jednostavno ga ne nađe... Tako je na oba kompa...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2234 korisnika na forumu :: 105 registrovanih, 10 sakrivenih i 2119 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, Abebe Bikila, amaterSRB, Antoni S, Betty25, Bgorando, bobor, Bojan198527, bojan_t, bojcistv, Boris BM, Boris90, Boskovic, BrusLi, C-Gun, carinko, cojapop, deks, Denaya, dnevnasoba, Doc, Dragacevac, DrNeoCortex, dule10savic, dusanobr, Dusko_Dugousko, Džekson, Electron, Ezbuck, g_g, Georgius, goran.vvv, Great White, Halabit, Hitri, ibssa, Iskander, ivica976, Ivoo, jarovitt, K a s p e r, Khaless, kinez88, kybonacci, LeGrandCharles, Lep1na, louderik, M74AB3, m94j, Medojed, Miki281, mikoyan21, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, Miler88, Moldovan, moldway, nebkv, Nepopravljivi, nixos, nuke92, Orijen, Oscar, panonski mornar, pein, peradetlić, Piani Jazzer, ping15, proka89, RD84, S-lash, sajorg, Sale0501, sap, sasakrajina, sedan, sekretar, Sirius, sonico, Srna, Stanlio, Stefan M, stevanito, StrahinjicOgnjen, t.e.m.p.l.a.r., Tas011, Titan, tomigun, trajkoni018, tritonus, trutcina, v82, VBoss, Velibor Radoja, VJ, Vlado82, Vladoj, vobo, vrgudinac, W123, YugoSlav, zemljanin, zgoljo, zzapNDjuric99, Đurđevdan