Umrezavanje na XP :(

Umrezavanje na XP :(

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

Cao. Na visti je lako samo gurnes LAN kabal i ona ti vidi xp Smile Samo treba da sharujes. Kako da umrezim Laptop i XP kod komsije a nemamo pristup internetu. Ako neko moze postupno da objasni, ili da da link do neke teme gde se govorilo, ili link ka nekom sajtu. Hvala



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 30 Dec 2007
  • Poruke: 4759
  • Gde živiš: Niš

malopre bila tema Sad

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

Nisi me razumeo Sad. Ovo mi ne pomaze. U Pitanju je obicna lan konekcija preko lan kabla XP>XP. Nema veze sa internetom. Na prvi link u propertis nemam te opcije Sad.

offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

Morate obojica da napravite workgroup koji se zove ISTO kod obojice, i da serujete foldere koje hocete da dajete drugom. Ako direktno vezes racunare jedan za drugi (bez rutera itd.) onda ti treba crossover mrezni kabl, ne obicni.

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

Hmm. Ja imam beo mrezni kabal, vec sam povezivao sa bratom racunare ali ta konekcija uvek trazi internet :@. Radila je igrali smo preko LAN-a prebacivali podatke ali se stalno palio prozor da se konektuje na net, pa me zanima korak po korak kako da se napravi u OS tj podesavanja.

offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1096 korisnika na forumu :: 15 registrovanih, 1 sakriven i 1080 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: cikadeda, Czrweni, Duck of Death, gost321, Jozo74, kybonacci, LUDI, nemkea71, pisac12, redstar72, Romibrat, sap, spalev, TheDictator, tooooom