|
Poslao: 17 Jun 2009 12:52
|
offline
- Srki94

- Mod u pemziji
- Pridružio: 14 Feb 2008
- Poruke: 12431
|
Cao. Na visti je lako samo gurnes LAN kabal i ona ti vidi xp Samo treba da sharujes. Kako da umrezim Laptop i XP kod komsije a nemamo pristup internetu. Ako neko moze postupno da objasni, ili da da link do neke teme gde se govorilo, ili link ka nekom sajtu. Hvala
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 17 Jun 2009 13:08
|
offline
- FarscapeFan

- Legendarni građanin
- Pridružio: 30 Dec 2007
- Poruke: 4759
- Gde živiš: Niš
|
malopre bila tema
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Jun 2009 11:19
|
offline
- pixxel

- Legendarni građanin
- Pridružio: 21 Jun 2005
- Poruke: 9091
- Gde živiš: Tu i tamo...
|
Morate obojica da napravite workgroup koji se zove ISTO kod obojice, i da serujete foldere koje hocete da dajete drugom. Ako direktno vezes racunare jedan za drugi (bez rutera itd.) onda ti treba crossover mrezni kabl, ne obicni.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Jun 2009 04:05
|
offline
- Srki94

- Mod u pemziji
- Pridružio: 14 Feb 2008
- Poruke: 12431
|
Hmm. Ja imam beo mrezni kabal, vec sam povezivao sa bratom racunare ali ta konekcija uvek trazi internet :@. Radila je igrali smo preko LAN-a prebacivali podatke ali se stalno palio prozor da se konektuje na net, pa me zanima korak po korak kako da se napravi u OS tj podesavanja.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Jun 2009 10:53
|
offline
- pixxel

- Legendarni građanin
- Pridružio: 21 Jun 2005
- Poruke: 9091
- Gde živiš: Tu i tamo...
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|